W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

środa, 29 maj 2019

Dzień Dziecka w Rypinie z biblioteką i nie tylko - zapraszamy!

1 czerwca w godz. 9.00-13.00 w Filii nr 1 MPBP w Rypinie, ul. Wojska Polskiego 9 z okazji Dnia Dziecka odbędzie się spotkanie Klubu Gier Planszowych. Zapraszamy wszystkich chętnych!

Natomiast od godz. 14.00 zapraszamy na teren Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rypinie. W programie Dnia Dziecka mnóstwo atrakcji w tym m.in. otwarcie placu zabaw w parku miejskim, spektakl teatralny „Pan Wodorek”, zajęcia animacyjne z Panem Wodorkiem, rozstrzygnięcie konkursu „Wiersz kredką malowany”, grill, mini golf, tor kartingowy, tenis, dmuchańce, wata cukrowa, pokazy rycerskie, warsztaty rzemiosła dawnego oraz inne atrakcje z historią w tle. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!