W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

wtorek, 10 lipiec 2018

Czytniki e-booków do wypożyczenia w MPBP w Rypinie!

Od lipca nasz biblioteka wprowadziła możliwość wypożyczania czytników e-booków Kindle!

Mamy nadzieję, że ta usługa cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem, szczególnie w okresie wyjazdów, urlopów, wakacji. Już teraz - Drodzy Czytelnicy - nie musicie dźwigać książek, możecie je przewozić i czytać na czytnikach.
Samych czytników nie musicie też kupować - możecie je wypożyczyć bezpłatnie od nas.
Jedyne co trzeba zrobić, to być naszym zarejestrowanym czytelnikiem, zgłosić się do centrali naszej biblioteki (ul. Warszawska 20), zaakceptować regulamin i .... do dzieła!