MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Kaufmann Rypin mecenas XIV edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

 

 

W 2018 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 239,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

PITax

Darmowa prenumerata Gazety Wyborczej udostępniona została przez Fundację Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl

Łatwe podatki (www.pitax.pl).

Co nowego w naszej bibliotece

wtorek, 10 lipiec 2018

Czytniki e-booków do wypożyczenia w MPBP w Rypinie!

 

Od lipca nasz biblioteka wprowadziła możliwość wypożyczania czytników e-booków Kindle!

Mamy nadzieję, że ta usługa cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem, szczególnie w okresie wyjazdów, urlopów, wakacji. Już teraz - Drodzy Czytelnicy - nie musicie dźwigać książek, możecie je przewozić i czytać na czytnikach.
Samych czytników nie musicie też kupować - możecie je wypożyczyć bezpłatnie od nas.
Jedyne co trzeba zrobić, to być naszym zarejestrowanym czytelnikiem, zgłosić się do centrali naszej biblioteki (ul. Warszawska 20), zaakceptować regulamin i .... do dzieła!

(red.)

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

?>