W 2018 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 239,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

czwartek, 22 maj 2014

"Czytelnik miesiąca" - konkurs z nagrodami

Uwaga wszyscy miłośnicy książek!

Specjalnie dla Was MPBP w Rypinie zorganizowała konkurs.

Rok 2014 został ogłoszony Rokiem Czytelnictwa, maj natomiast jest tradycyjnie miesiącem szczególnie podkreślającym znaczenie czytelnictwa, książek i bibliotek, dlatego ta osoba, która w tym miesiącu wypożyczy i przeczyta najwięcej książek z naszej biblioteki otrzyma od nas specjalne nagrody. Szczegóły konkursu na załączonej grafice. Zapraszamy do odwiedzenia naszej Książnicy i powalczenia o tytuł "Czytelnika miesiąca".