MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Kaufmann Rypin mecenas XIV edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

 

 

W 2018 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 239,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

PITax

Darmowa prenumerata Gazety Wyborczej udostępniona została przez Fundację Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl

Łatwe podatki (www.pitax.pl).

Co nowego w naszej bibliotece

czwartek, 22 maj 2014

"Czytelnik miesiąca" - konkurs z nagrodami

 

Uwaga wszyscy miłośnicy książek!

Specjalnie dla Was MPBP w Rypinie zorganizowała konkurs.

 

Rok 2014 został ogłoszony Rokiem Czytelnictwa, maj natomiast jest tradycyjnie miesiącem szczególnie podkreślającym znaczenie czytelnictwa, książek i bibliotek, dlatego ta osoba, która w tym miesiącu wypożyczy i przeczyta najwięcej książek z naszej biblioteki otrzyma od nas specjalne nagrody. Szczegóły konkursu na załączonej grafice. Zapraszamy do odwiedzenia naszej Książnicy i powalczenia o tytuł "Czytelnika miesiąca".

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

?>