W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

poniedziałek, 17 luty 2020

"Czym jest Samorządowa Karta Praw Rodzin?" - Klub Filozoficzny - 27 lutego - zapraszamy!

"Czym jest Samorządowa Karta Praw Rodzin?" - to temat najbliższego spotkania Klubu Filozoficznego. Zapraszamy 27 lutego na godz. 16.00 do centrali MPBP w Rypinie przy ul. Warszawskiej 20.

W bibliotece dostępne są teksty mogące pomóc w przygotowaniu się do dyskusji. Zapraszamy wszystkich chętnych.