W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

poniedziałek, 17 listopad 2014

"Człowiek i czas" - spotkanie Klubu Filozoficznego - 18 listopada, godz. 16.00

Zapraszamy na spotkanie Klubu Filozoficznego działającego przy Miejsko – Powiatowej Bibliotece Publicznej w Rypinie, które odbędzie się 18 listopada 2014 r. (wtorek) o godz. 16.00 w centrali MPBP w Rypinie przy ul. Warszawskiej 20. Temat spotkania: Człowiek i czas – na podstawie „Książeczki o człowieku” Romana Ingardena. W bibliotece dostępne są teksty mogące pomóc w przygotowaniu się do dyskusji.