MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Kaufmann Rypin mecenas XIV edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

 

 

W 2018 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 239,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

PITax

Darmowa prenumerata Gazety Wyborczej udostępniona została przez Fundację Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl

Łatwe podatki (www.pitax.pl).

Co nowego w naszej bibliotece

poniedziałek, 17 listopad 2014

"Człowiek i czas" - spotkanie Klubu Filozoficznego - 18 listopada, godz. 16.00

 

Zapraszamy na spotkanie Klubu Filozoficznego działającego przy Miejsko – Powiatowej Bibliotece Publicznej w Rypinie, które odbędzie się 18 listopada 2014 r. (wtorek) o godz. 16.00 w centrali MPBP w Rypinie przy ul. Warszawskiej 20. Temat spotkania: Człowiek i czas – na podstawie „Książeczki o człowieku” Romana Ingardena. W bibliotece dostępne są teksty mogące pomóc w przygotowaniu się do dyskusji.

 

(red.)

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

?>