W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

poniedziałek, 17 luty 2020

"Bliski Wschód w czasach przemian" - spotkanie z dr. Tomaszem Sińczakiem - 21 lutego - zapraszamy!

21 lutego o godz. 13.00 w Sali Wystaw i Promocji MPBP w Rypinie, ul. Warszawska 20 odbędzie się spotkanie z dr. Tomaszem Sińczakiem zatytułowane "Bliski Wschód w czasach przemian". Zapraszamy wszystkich chętnych!

dr Tomasz Sińczak – historyk, dyrektor biura poselskiego Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego. Specjalizuje się w historii politycznej i historii kultury Bliskiego Wschodu w okresie między narodzinami Chrystusa a powstaniem Islamu. Miłośnik sztuki rzymskiej i bizantyjskiej. Autor monografii "Wojny Cesarstwa Rzymskiego z Iranem Sasanidów" oraz "Upadek Królestwa Armenii".