Kaufmann Rypin mecenas XV edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2020 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 10 500,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, zakup usług dostarczenia publikacji drogą elektroniczną w kwocie 1 450,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

piątek, 27 listopad 2020

Biblioteki ponownie otwarte!

W ostatecznej wersji rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, znalazł się zapis, że biblioteki mogą udostępniać zbiory w swoich budynkach. Bardzo się z tego faktu cieszymy!!!

Zapraszamy Was Drodzy Czytelnicy od 1 grudnia w dni powszednie w godz. 8.00-16.00 do Oddziału dziecięcego (ul. Młyńska 12), Filii nr 1 (ul. Wojska Polskiego 9) i Filii nr 2 (ul. Młyńska 12). Centrala naszej biblioteki zostanie otwarta w nieco późniejszym czasie (po zakończeniu części prac remontowych). O terminie otwarcia będziemy informować.