W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

poniedziałek, 23 marzec 2020

Biblioteka zamknięta dla Użytkowników do odwołania

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii oraz komunikatu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, przedłużeniu ulegają ograniczenia w działalności bibliotek.
MPBP w Rypinie pozostaje zamknięta dla Użytkowników do odwołania.