W 2018 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 239,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

poniedziałek, 19 styczeń 2015

"Barwy życia" - promocja antologii wierszy - 27 stycznia, godz. 17.00 - zapraszamy!

Miejsko – Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie i Klub Literacki im. Edwarda Walasiewicza mają zaszczyt zaprosić na promocję antologii wierszy „Barwy życia”, z gościnnym udziałem dr. Aleksandra Główczewskiego, 27 stycznia 2015 r. o godz. 17.00.

Spotkanie odbędzie się w Sali Wystaw i Promocji Biblioteki przy ul. Warszawskiej 20. Podczas promocji będzie możliwość nabycia książki oraz otrzymania autografu.