Kaufmann Rypin mecenas XIII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

czwartek, 28, czerwiec 2018

Studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki-zakończenie III edycji

28 czerwca w Urzędzie Miasta Rypin odbyło się uroczyste zakończenie studiów podyplomowych z oligofrenopedagogiki, realizowanych w roku akademickim 2017/2018 przez Kolegium Jagiellońskie Toruńskiej Szkoły Wyższej, połączone z wręczeniem dyplomów.

Była to trzecia edycja studiów, w ramach których zajęcia w 100% odbywały się Rypinie, w Miejsko – Powiatowej Bibliotece Publicznej. Dzięki współpracy z KJ TSW planowane są kolejne edycje studiów. W najbliższym czasie prowadzony będzie nabór na studia podyplomowe "Wspomaganie rozwoju i edukacja osób(dzieci) ze spektrum zaburzeń autyzmu oraz Zespołem Aspergera". Zainteresowane osoby o szczegóły mogą pytać się w punkcie rekrutacyjnym zlokalizowanym w Filii nr 2 MPBP w Rypinie, ul. Młyńska 12, tel. 54 2805232.