MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Kaufmann Rypin mecenas XIII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

 

 

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

Co nowego w naszej bibliotece

  • 1
    1
  • 2
    2
  • 3
    3
środa, 27, czerwiec 2018

Informacja o pracy Biblioteki w okresie wakacyjnym'2018

 

Szanowni Czytelnicy!!!

W okresie wakacyjnym następują zmiany w godzinach pracy Biblioteki oraz czasowe zamknięcia niektórych jednostek, wynikające z prac organizacyjno - porządkowych.

Od 1 lipca do 31 sierpnia 2018 r. nastąpi zmiana godzin pracy Biblioteki. Wszystkie nasze jednostki: Centrala przy ul. Warszawskiej 20, Oddział dziecięcy przy ul. Młyńskiej 12, Filia nr 1 przy ul. Wojska Polskiego 9, Filia nr 2 przy ul. Młyńskiej 12 czynne będą od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do godz. 16.00. W soboty biblioteka będzie nieczynna.

W okresie od 2 do 15 lipca Oddział dziecięcy i Filia nr 2 nie będą dostępne dla użytkowników.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zapraszamy do korzystania z naszych zbiorów i naszej oferty również wakacyjną porą.

(red.)

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

?>