Kaufmann Rypin mecenas XII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

czwartek, 07, czerwiec 2018

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Gołębiewską - 13 czerwca - zapraszamy!

Zapraszamy 13 czerwca na godz. 17.00 do Sali Wystaw i Promocji naszej Biblioteki przy ul. Warszawskiej 20. Tydzień po premierze książki, odbędzie się spotkanie autorskie z Małgorzatą Gołębiewską autorką biografii Paradise Lost „Raj dla cyników” (2018). Zapraszamy wszystkich chętnych!

Gosia Gołębiewska lokalnej społeczności jest znana m.in. jako koordynatorka Klubu Filmowego, który działa w naszej bibliotece i laureatka nagrody „Odkrycie w kulturze” (2017). Autorka recenzji oraz wywiadów, publikowanych w gazetach oraz na muzycznych portalach.