Kaufmann Rypin mecenas XIII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

piątek, 25, maj 2018

„Na tropie afery – gdzie podziały się litery?!” - Dzień Dziecka w bibliotece

28 maja z okazji Dnia Dziecka w sali sesyjnej Urzędu Miasta Rypin, MPBP w Rypinie organizuje spektakle teatralne „Na tropie afery – gdzie podziały się litery?!” w wykonaniu Teatru Maska z Krakowa dla dzieci z rypińskich placówek oświatowych oraz rozstrzygnięcie konkursu "Bajka rodzinna".

Wszystkim dzieciom z okazji ich święta, życzymy, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej!