Kaufmann Rypin mecenas XIII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

piątek, 11, maj 2018

"Dzień Bibliotekarza i Bibliotek" - 8 maja 2018 r.

Fot. Małgorzata Gołębiewska

8 maja 2018 r. odbyły się miejsko - powiatowe obchody Dnia Bibliotekarza i Bibliotek. W spotkaniu, którego inicjatorami byli Burmistrz Miasta Rypin Paweł Grzybowski oraz Starosta Rypiński Zbigniew Zgórzyński, wzięli udział bibliotekarze gminnych bibliotek publicznych z powiatu rypińskiego, bibliotekarze szkolni z jednostek podległych Urzędowi Miasta Rypin oraz Starostwu Powiatowemu, a także pracownicy Miejsko - Powiatowej Biblioteki Publicznej w Rypinie.