Kaufmann Rypin mecenas XII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

czwartek, 19, kwiecień 2018

Spotkanie autorskie z Zuzanną Sieklicką i Julią Kaliszewską - 23 kwietnia

23 kwietnia w Letniej Czytelni Oddziału dziecięcego i Filii nr 2 MPBP w Rypinie przy ul. Młyńskiej 12 odbędą się spotkania autorskie z Zuzanną Sieklicką (pisarką) i Julią Kaliszewską (ilustratorką), uczennicami Szkoły Podstawowej nr 3 w Rypinie.

Spotkania dotyczyć będą książki „(Pod)różne historie. Obóz muzyczny” wydanej nakładem Wydawnictwa Black Unicorn w 2017 r. Udział w nich weźmie również Patryk Gurtowski (autor zdjęcia na okładkę). Uczestniczyć w wydarzeniu będą przedszkolaki i uczniowie z rypińskich placówek.