Kaufmann Rypin mecenas XII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

piątek, 13, kwiecień 2018

"Dygot" Jakuba Małeckiego - Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki - 19 kwietnia - zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Ksiązki, które odbędzie się 19 kwietnia o godz. 16.00 w Filii nr 1 MPBP w Rypinie przy ul. Wojska Polskiego 9.. Spotkanie dotyczyć będzie książki Jakuba Małeckiego "Dygot".

Wstęp wolny! Zapraszamy!