Kaufmann Rypin mecenas XII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

poniedziałek, 16, kwiecień 2018

Spotkanie Klubu Filmowego - 17 kwietnia, godz. 16.00 - zapraszamy!

17 kwietnia o godz. 16.00 w Sali Wystaw i Promocji centrali MPBP w Rypinie przy ul. Warszawskiej 20 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Filmowego oraz oraz projekcja filmu z 2009 r. w reżyserii Duncana Jonesa (syna Davida Bowie’go).

Pozycja obowiązkowa dla fanów science fiction z treścią i drugim dnem.

Laureat tegorocznego Oscara – Sam Rockwell – w roli samotnego astronauty na Srebrnym Globie, który musi stawić czoła nie tylko własnym słabościom, ale także przerażającym faktom, które odkrywa.

W księżycowej scenerii stawia pytania filozoficzne o to, kim jest człowiek i co go definiuje.

Ile warte jest ludzkie życie?

A może lepiej żyć w niewiedzy i iluzji…?

Projekcję filmu poprzedzi otwarcie wystawy astrofotografii amatorskiej Małgorzaty Gołębiewskiej „Kosmos nad Rypinem”

Wstęp wolny! Zapraszamy!