Kaufmann Rypin mecenas XIII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

środa, 28, marzec 2018

Cyfrowa prenumerata Gazety Wyborczej Premium w bibliotece

Dzięki współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych od 1 kwietnia 2018 r. udostępniamy dla naszych czytelników możliwość bezpłatnego korzystania z cyfrowego wydania Gazety Wyborczej w wersji Premium. Zapraszamy do skorzystania z zarówno wersji papierowych gazet i czasopism, jak i wersji elektronicznych w naszych jednostkach!