Kaufmann Rypin mecenas XII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

wtorek, 03, kwiecień 2018

Ebooki w naszej bibliotece - Legimi - zapraszamy!

Od kwietnia nasza biblioteka uruchamia nową usługę - możliwość bezpłatnego korzystania z bazy ponad 25 000 ebooków (do czytania m.in. na tablecie, smartfonie, czytniku) na platformie Legimi specjalnie dla naszych czytelników.

Na mocy Porozumienia zawartego pomiędzy Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną im. dr. Witolda Bełzy w Bydgoszczy, a naszą biblioteką każdy zarejestrowany czytelnik MPBP w Rypinie może zgłosić się do centrali naszej biblioteki (ul. Warszawska 20) i poprosić o kod umożliwiający korzystanie  z nieograniczonego dostępu do e-booków w aplikacjach Legimi na okres jednego miesiąca od daty aktywowania kodu.

Poniżej prezentujemy instrukcję skorzystania z oferty:

Aby uzyskać dostęp do serwisu, wystarczy:
1. Założyć kartę biblioteczną.
2. Odwiedzić centralę naszej biblioteki i pobrać kod dostępu.
3. Wejść na stronę www.legimi.com/WIMBP_B i założyć darmowe konto.
4. Wpisać unikatowy kod otrzymany w bibliotece.
5. Pobrać bezpłatną aplikację Legimi.
6. Zalogować się do aplikacji i rozpocząć przygodę czytelniczą!
Aby przedłużyć dostęp do serwisu na kolejny miesiąc, należy:
1. Pobrać w bibliotece kod dostępu na kolejny miesiąc.
2. Wejść na stronę www.legimi.com/WIMBP_B i zalogować się na swoje konto, wpisując login i hasło użyte podczas rejestracji do serwisu.
3. Po zalogowaniu wpisać kod dostępu otrzymany w Bibliotece.
Wszelkie pytania w sprawach technicznych należy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba kodów ograniczona. Zapraszamy!

Regulamin korzystania z serwisu internetowego Legimi w ramach pakietów zakupionych przez Miejsko – Powiatową Bibliotekę Publiczną w Rypinie