Kaufmann Rypin mecenas XII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

piątek, 09, marzec 2018

Spotkanie Klubu Filmowego - 13 marca, godz. 16.00 - zapraszamy!

13 marca o godz. 16.00 w Sali Wystaw i Promocji centrali MPBP w Rypinie przy ul. Warszawskiej 20 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Filmowego oraz projekcja filmu z 1997 r. w reżyserii Gusa van Santa.

Nominowany w 9 kategoriach, nagrodzony 2 Oscarami (najlepszy scenariusz, najlepszy aktor drugoplanowy dla Robina Williamsa).Matt Damon i Ben Affleck do dziś pozostają najmłodszymi zdobywcami Oscara za scenariusz. „Skłócony z życiem” chłopak, pracujący fizycznie okazuje się matematycznym geniuszem. Czy podjąć rzucone przez los wezwanie i spróbować zmienić swój stosunek do świata, czy też, dalej wieść nic nie znaczącą, lecz wygodną egzystencję na pograniczu prawa?

Wstęp wolny! Zapraszamy!