Kaufmann Rypin mecenas XII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

środa, 28, luty 2018

"Ślepnąc od świateł" Jakuba Żulczyka - Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki - 22 marca - zapraszamy!

Ze względu na rekolekcje dla młodzieży szkolnej w Parafii Św. Trójcy, inauguracyjne spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki przełożone zostało na 22 marca. Serdecznie zapraszamy na godz. 16.00 do Filii nr 1 MPBP w Rypinie przy ul. Wojska Polskiego 9.. Spotkanie dotyczyć będzie książki Jakuba Żulczyka "Ślepnąc od świateł".

Wstęp wolny! Zapraszamy!