Kaufmann Rypin mecenas XIII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

piątek, 09, luty 2018

Ferie w Bibliotece'2018

Miejsko – Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie zaprasza do skorzystania ze swojej oferty w okresie ferii zimowych.

W dniach 12.02, 14.02, 15.02,19.02, 20.02, 22.02 w godz. 10.00-13.00 Filia nr 1 przy ul. Wojska Polskiego 9 zaprasza na czytanie bajek, gry i zabawy, zajęcia plastyczno – techniczne, mini turnieje gier planszowych, xbox.

Od 21 do 23 lutego już po raz piąty w rypińskiej książnicy trwały będą Warsztaty Animacji Filmowej prowadzone przez Magdalenę Bryll z grupy artystycznej poklatkowo.pl. Zajęcia prowadzone będą w centrali Biblioteki przy ul. Warszawskiej 20 dla dzieci i młodzieży z rypińskich szkół.

Będzie to wyjątkowa okazja, do pracy z animatorką posiadającą doświadczenie w pracy nad oscarową polską produkcją „Piotruś i Wilk”. Owocem warsztatów będą powstałe filmy animowane, których projekcje odbywać się będą podczas imprez miejskich. Tematem przewodnim tegorocznych warsztatów jest hasło "Rypin na Marsie".

Przypominamy również, że w okresie ferii zimowych wszystkie jednostki MPBP w Rypinie pracują w niezmienionych godzinach (http://biblioteka-rypin.pl/o-bibliotece/struktura-organizacyjna ).