Kaufmann Rypin mecenas XII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

piątek, 09, luty 2018

Spotkanie Klubu Filmowego - 20 lutego, godz. 16.00 - zapraszamy!

20 lutego o godz. 16.00 w Sali Wystaw i Promocji centrali MPBP w Rypinie przy ul. Warszawskiej 20 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Filmowego oraz projekcja filmu neo-noir science fiction z 2017 r. w reżyserii Denisa Villeneueve.

Kontynuacja kultowej produkcji Ridleya Scota z 1982 roku, godna pierwowzoru.

W rolach głównych m.in. Ryan Gosling, Harrison Ford, Jared Leto. Film stanowi kontynuację „Łowcy androidów” z 1982 roku.

"Nasze światy dzieli mur. Powiedz którejś stronie, że muru nie ma… Wywołałeś wojnę"

Ryan Gosling w roli oficera policji i replikanta nowej generacji, którego zadaniem jest eliminacja starych modeli androidów. Podczas jednego ze swoich śledztw funkcjonariusz natrafia na ukrywaną przez lata informację, która może doprowadzić do zburzenia porządku obecnego świata ludzi i robotów...

Wstęp wolny! Zapraszamy!