Kaufmann Rypin mecenas XII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

środa, 06, grudzień 2017

Spotkanie Klubu Filmowego - 12 grudnia, godz. 16.00 - zapraszamy!

12 grudnia o godz. 16.00 w Sali Wystaw i Promocji centrali MPBP w Rypinie przy ul. Warszawskiej 20 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Filmowego oraz projekcja filmu w reżyserii Alejandro González Iñárritu z 2003 r. Gwiazdorska obsada (Sean Penn oraz nominowani za te role do Oscara: Naomi Watts i Benicio Del Toro).

Na skutek pewnego wypadku przecinają się ścieżki trojga bohaterów: Paula, Jacka i Christiany. Ich relacje są nasycone uczuciami o niezwykle wysokiej temperaturze – od przyjaźni i miłości po obsesję i nienawiść.

Ile żyć przeżyliśmy? Ile razy umarliśmy? Podobno w chwili śmierci tracimy 21 gramów naszej wagi. Każdy. Co zmieści się w 21 gramach? Co tracimy? A kiedy tracimy 21 gramów? Co tracimy razem z nimi? Co zyskujemy? 21 gramów. Tyle waży garść dwugroszówek, tyle waży koliber. Cukierek. Ile waży 21 gramów?

Wstęp wolny! Zapraszamy!

(red,)