Kaufmann Rypin mecenas XII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

poniedziałek, 20, listopad 2017

Dodatkowy zakup nowości wydawniczych do biblioteki

W 2017 r. Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie pozyskała w ramach Programu Biblioteki Narodowej Priorytet 1 "Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych" 8 012 zł.
Dzięki temu nasz księgozbiór został wzbogacony o kolejne 310 pozycji, które już trafiły na nasze półki.
Zakup zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa
Zapraszamy do naszych jednostek i życzymy interesującej lektury!