Kaufmann Rypin mecenas XII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

piątek, 03, listopad 2017

Na św. Marcina najlepsza gęsina z Rypina

W imieniu Burmistrza Miasta Rypin zapraszamy na uroczystości związane z 99. rocznicą odzyskania niepodległości 11 listopada  oraz na "Piknik rodzinny w Rypinie przy najlepszej gęsinie"!