MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Kaufmann Rypin mecenas XII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

 

 

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

Co nowego w naszej bibliotece

  • 1
    1
  • 2
    2
  • 3
    3
piątek, 29, wrzesień 2017

Spotkanie Klubu Filmowego - 3 października, godz. 16.00 - zapraszamy!

 

3 października o godz. 16.00 w Sali Wystaw i Promocji centrali MPBP w Rypinie przy ul. Warszawskiej 20 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Filmowego oraz projekcja filmu z 2010 r. w reżyserii Denisa Villeneuve'a - twórcy "Blade Runner 2049".


Adaptacja sztuki teatralnej autorstwa Wajdiego Mouawada. Nominacja do Oscara za film nieangielskojęzyczny.
Grand Prix 26. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Warszawie
Matka na łożu śmierci zostawia dzieciom zagadkę do rozwikłania. Tylko od ich determinacji zależy, czy poznają przerażającą prawdę o ojcu. Rodzeństwo wybiera się na Bliski Wschód, by odnaleźć krewnych i dostarczyć im zapieczętowane listy.
Historia bohaterki dramatu nawiązuje do wydarzeń z lat 1975-1990, kiedy Liban ogarnęła wojna domowa. To opowieść o tragicznych losach rodziny, która doświadczyła okrucieństw religijnego fanatyzmu i wojny domowej.

Wstęp wolny! Zapraszamy!

(red.)

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

?>