MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Kaufmann Rypin mecenas XIII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

 

 

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

Co nowego w naszej bibliotece

  • 1
    1
  • 2
    2
  • 3
    3
piątek, 01, wrzesień 2017

Spotkanie autorskie z Hubertem Klimko - Dobrzanieckim - 6 września, godz. 17.30 - zapraszamy!

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie autorskie z Hubertem Klimko-Dobrzanieckim 6 września na godz. 17.30 do Sali Wystaw i Promocji naszej Biblioteki. Spotkanie w sposób szczególny dotyczyć będzie ostatniej książki autora "Zostawić Islandię".

Hubert Klimko-Dobrzaniecki (ur. 1967) - pisarz, tłumacz i felietonista. Jest autorem zbiorów opowiadań i powieści, za które otrzymał nominacje do literackich nagród Nike, Angelus i Cogito. Znalazł się również w finale Paszportów Polityki. Jego książki, jak do tej pory, zostały przetłumaczone na dziewięć języków. Zajmuje się również pisaniem scenariuszy filmowych oraz książek dla dzieci. Mieszka w Wiedniu.

http://culture.pl/pl/tworca/hubert-klimko-dobrzaniecki

(red.)

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

?>