Kaufmann Rypin mecenas XIII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

czwartek, 13, lipiec 2017

"Gra=Rozgrywka=Rozrywka" - podsumowanie projektu

12 lipca 2017 r. w centrali MPBP w Rypinie odbyło się podsumowanie projektu "Gra=Rozgrywka=Rozrywka" zrealizowanego w ramach Programu "Równać Szanse 2016" sfinansowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Fot. Małgorzata Gołębiewska