wtorek, 27, czerwiec 2017

"Wędka Burmistrza"'2017 dla Biblioteki!

24 czerwca w ramach Dni Rypina rozstrzygnięty został konkurs „Wędka Burmistrza”. W tym roku 10 tys. zł na realizację zadania otrzymał projekt MPBP w Rypinie „Letnia czytelnia”.

Celem projektu jest adaptacja istniejącego patio przy Oddziale dziecięcym i Filii nr 2 na letnią czytelnię o charakterze stałym. Czytelnia będzie miejscem otwartym dla wszystkich tych osób, które będą chciały spędzić wolny czas z książką, prasą, grami, kredkami, farbami itp. na świeżym powietrzu. W ramach projektu organizowane będą spotkania z ciekawymi osobami, zajęcia plastyczne, nocne czytanie i wiele innych zajęć.

Fot. Tygodnik CRY