MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Kaufmann Rypin mecenas XIII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

 

 

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

Co nowego w naszej bibliotece

  • 1
    1
  • 2
    2
  • 3
    3
wtorek, 27, czerwiec 2017

"Wędka Burmistrza"'2017 dla Biblioteki!

 

24 czerwca w ramach Dni Rypina rozstrzygnięty został konkurs „Wędka Burmistrza”. W tym roku 10 tys. zł na realizację zadania otrzymał projekt MPBP w Rypinie „Letnia czytelnia”.

Celem projektu jest adaptacja istniejącego patio przy Oddziale dziecięcym i Filii nr 2 na letnią czytelnię o charakterze stałym. Czytelnia będzie miejscem otwartym dla wszystkich tych osób, które będą chciały spędzić wolny czas z książką, prasą, grami, kredkami, farbami itp. na świeżym powietrzu. W ramach projektu organizowane będą spotkania z ciekawymi osobami, zajęcia plastyczne, nocne czytanie i wiele innych zajęć.

Fot. Tygodnik CRY

(red.)

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

?>