Kaufmann Rypin mecenas XIII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

poniedziałek, 03, lipiec 2017

Informacja o pracy Biblioteki w okresie wakacyjnym'2017

Szanowni Czytelnicy!!!

W okresie wakacyjnym następują zmiany w godzinach pracy Biblioteki oraz czasowe zamknięcia niektórych jednostek, wynikające z prac organizacyjno - porządkowych.

Od 1 lipca do 31 sierpnia 2017 r. nastąpi zmiana godzin pracy Biblioteki. Wszystkie nasze jednostki: Centrala przy ul. Warszawskiej 20, Oddział dziecięcy przy ul. Młyńskiej 12, Filia nr 1 przy ul. Wojska Polskiego 9, Filia nr 2 przy ul. Młyńskiej 12 czynne będą od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do godz. 16.00. W soboty biblioteka będzie nieczynna.

W okresie od 17 do 31 lipca Oddział dziecięcy i Filia nr 2 nie będą dostępne dla użytkowników.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zapraszamy do korzystania z naszych zbiorów i naszej oferty również wakacyjną porą.