czwartek, 29, czerwiec 2017

Spotkanie Klubu Filmowego - 4 lipca, godz. 16.00 - zapraszamy!

4 lipca o godz. 16.00 w Sali Wystaw i Promocji centrali MPBP w Rypinie przy ul. Warszawskiej 20 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Filmowego oraz projekcja filmu z udziałem Ala Pacino i Johnny'ego Depp'a z 1997 roku.

"Cwaniacy zawsze mają rację. Nawet wtedy gdy się mylą". Opowieść oparta na faktach. Historia agenta FBI, który wnika w środowisko mafijne, by rozpracować je od środka. Podczas misji zaprzyjaźnia się z gangsterem, którego miał unieszkodliwić. Musi wybrać między lojalnością wobec przyjaciela, a koniecznością wzorowego wywiązania się z obowiązków.
Wstęp wolny! Zapraszamy!