MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Kaufmann Rypin mecenas XIII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

 

 

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

Co nowego w naszej bibliotece

  • 1
    1
  • 2
    2
  • 3
    3
czwartek, 29, czerwiec 2017

Spotkanie Klubu Filmowego - 4 lipca, godz. 16.00 - zapraszamy!

 

4 lipca o godz. 16.00 w Sali Wystaw i Promocji centrali MPBP w Rypinie przy ul. Warszawskiej 20 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Filmowego oraz projekcja filmu z udziałem Ala Pacino i Johnny'ego Depp'a z 1997 roku.

"Cwaniacy zawsze mają rację. Nawet wtedy gdy się mylą". Opowieść oparta na faktach. Historia agenta FBI, który wnika w środowisko mafijne, by rozpracować je od środka. Podczas misji zaprzyjaźnia się z gangsterem, którego miał unieszkodliwić. Musi wybrać między lojalnością wobec przyjaciela, a koniecznością wzorowego wywiązania się z obowiązków.
Wstęp wolny! Zapraszamy!

(red.)

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

?>