piątek, 12, maj 2017

Spotkanie Klubu Filmowego - 16 maja, godz. 16.00 - zapraszamy!

16 maja o godz. 16.00 w Sali Wystaw i Promocji centrali MPBP w Rypinie przy ul. Warszawskiej 20 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Filmowego oraz projekcja filmu opartego na faktach w reżyserii Clinta Eastwooda z 2016 r.

Tom Hanks w roli kapitana Chesley'a Sullenbergera - pilota, który zasłynął z awaryjnego lądowania na rzece Hudson. Bohater dla świata, podejrzany dla Komisji Badania Wypadków Lotniczych. Clint Eastwood kolejny raz zderza człowieka z surowymi procedurami.

Wstęp wolny!!! Zapraszamy!!!