MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Kaufmann Rypin mecenas XII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

 

 

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

Co nowego w naszej bibliotece

  • 1
    1
  • 2
    2
  • 3
    3
piątek, 12, maj 2017

Spotkanie Klubu Filmowego - 16 maja, godz. 16.00 - zapraszamy!

 

16 maja o godz. 16.00 w Sali Wystaw i Promocji centrali MPBP w Rypinie przy ul. Warszawskiej 20 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Filmowego oraz projekcja filmu opartego na faktach w reżyserii Clinta Eastwooda z 2016 r.

Tom Hanks w roli kapitana Chesley'a Sullenbergera - pilota, który zasłynął z awaryjnego lądowania na rzece Hudson. Bohater dla świata, podejrzany dla Komisji Badania Wypadków Lotniczych. Clint Eastwood kolejny raz zderza człowieka z surowymi procedurami.

https://www.youtube.com/watch?v=vUXjD_fhoHU


Wstęp wolny!!! Zapraszamy!!!

 

(red.)

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

?>