wtorek, 09, maj 2017

"Dzień Bibliotekarza i Bibliotek" - 8 maja 2017 r.

8 maja 2017 r. odbyły się miejsko - powiatowe obchody Dnia Bibliotekarza i Bibliotek. W spotkaniu, którego inicjatorami byli Burmistrz Miasta Rypin Paweł Grzybowski oraz Starosta Rypiński Zbigniew Zgórzyński, wzięli udział bibliotekarze gminnych bibliotek publicznych z powiatu rypińskiego, bibliotekarze szkolni z jednostek podległych Urzędowi Miasta Rypin oraz Starostwu Powiatowemu, a także pracownicy Miejsko - Powiatowej Biblioteki Publicznej w Rypinie.