Kaufmann Rypin mecenas XII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

poniedziałek, 29, luty 2016

Spotkanie Klubu Filmowego - 9 marca, godz. 16.00 - zapraszamy!

9 marca o godz. 16.00 zapraszamy do Sali Wystaw i Promocji Miejsko – Powiatowej Biblioteki Publicznej w Rypinie na kolejne spotkanie Klubu Filmowego oraz na projekcję filmu w reżyserii Martina Scorsese z 2010 r., z udziałem m.in. Leonardo DiCaprio (Oscar w 2016 r. w kategorii najlepszy aktor pierwszoplanowy). Wstęp wolny! Zapraszamy!