Kaufmann Rypin mecenas XII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

środa, 10, luty 2016

Spotkanie Klubu Filmowego - 17 lutego, godz. 16.00 - zapraszamy!

17 lutego o godz. 16.00 zapraszamy do Sali Wystaw i Promocji Miejsko – Powiatowej Biblioteki Publicznej w Rypinie na kolejne spotkanie Klubu Filmowego oraz na projekcję filmu w reżyserii Baltasara Kormakura z 2015 r., dotyczącego jednej z najtragiczniejszych w historii wypraw na Mount Everest. Wstęp wolny! Zapraszamy!