wtorek, 19, styczeń 2016

Klub Filmowy w naszej bibliotece - 28 stycznia, godz. 16.00

Od stycznia 2016 r. w Miejsko – Powiatowej Bibliotece Publicznej w Rypinie inauguruje działalność Klub Filmowy.

W ramach spotkań odbywać się będą publiczne projekcje filmowe w Sali Wystaw i Promocji Biblioteki przy ul. Warszawskiej połączone z dyskusją nad tematyką filmu. Już 28 stycznia o godz. 16.00 zapraszamy na amerykański dramat sądowy, nominowany do Oscara i Złotego Globu w 1958 r., w reżyserii Sidneya Lumeta, z udziałem min. Henry’ego Fondy. Wstęp wolny!