MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Kaufmann Rypin mecenas XIV edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

 

 

W 2018 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 239,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

PITax

Darmowa prenumerata Gazety Wyborczej udostępniona została przez Fundację Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl

Łatwe podatki (www.pitax.pl).

Co nowego w naszej bibliotece

piątek, 13 wrzesień 2019

Mao Star – o Małgorzacie Starowieyskiej w MPBP w Rypinie

 

Wtorkowe spotkanie (10.09.2019 r.) z Kapsydą Kobro-Okołowicz w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Rypinie przyniosło i odświeżyło dawno zapomniany obraz Małgorzaty Starowieyskiej, która na pewnym etapie swojego życia postanowiła osiąść w Skudzawach Starych. To dla niej została zadedykowana rzeźba Helisa, symbolizująca strukturę DNA autorstwa Lidii Kot, którą odsłonięto podczas festiwalu „Rypin na Marsie” w 2018 r.

Czytaj więcej...

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

?>