MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Kaufmann Rypin mecenas XIV edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

 

 

W 2018 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 239,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

PITax

Darmowa prenumerata Gazety Wyborczej udostępniona została przez Fundację Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl

Łatwe podatki (www.pitax.pl).

Co nowego w naszej bibliotece

Przedłużanie terminu wypożyczenia przez GG

Od stycznia 2009 roku przedłużanie terminu wypożyczenia książek w centrali MPBP w Rypinie jest możliwe również poprzez komunikator Gadu-Gadu.

Aby dokonać przedłużenia terminu wypożyczenia, należy na numer Gadu-Gadu 8100355 wysłać prośbę o przedłużenie terminu wypożyczenia książki/książek oraz podać swoje imię, nazwisko oraz numer pod kodem kreskowym ze swojej karty elektronicznej.

np. „Michał Kwiatkowski, nr 90000534, proszę o przedłużenie terminu wypożyczenia książki

Potwierdzeniem przedłużenia terminu wypożyczenia książki jest informacja zwrotna Biblioteki o terminie, do którego wypożyczenie książki/książek zostało przedłużone.

np. „Termin wypożyczenia książki został przedłużony, aktualny termin zwrotu to 2014-10-28

Od października 2014 r. przedłużanie terminu wypożyczenia książek przez Gadu-Gadu wprowadzony został również w pozostałych naszych jednostkach:

- Oddział dziecięcy - nr 51351966,

- Filia nr 1 - 51704774,

- Filia nr 2 - 9606878.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok